Bazénplast  
Since 1993

Jelikož korunou většiny staveb, ať se již jedná o stavbu rodinných domků, rekreačních objektů nebo relaxačních zón s bazénem, je zvolení vhodné a do okolí pasující dlažby, vybudovali jsme v našem výrobním areálu vzorkovou dlážděnou plochu.

Velmi nemilá, avšak poměrně častá je skutečnost, že zákazník vybírá dlažbu z katalogu a po pokládce nebo mnohdy již při přebírce dlažeb zjišťuje, že odstíny jsou zcela odlišné od těch na líbivých stranách nabídkových katalogů.

Nenechte se zmást obrázky a přijďte si prohlédnout na venkovní plochu, jaká dlažba by se Vám líbila, jak vypadá v době dešťů i sucha.

V našem areálu jsme pro Vás vystavěli velkou vzorkovou plochu složenou z různých skladem dlažeb. Na vlastní oči se můžete rozhodnout, která dlažba se Vám bude nejvíce hodin do Vaší zahrady tak, aby byl funkční i estetický dojem co nejlepší.

Nabízíme dlažby všech předních českých výrobců. Vzorková plocha je zhotovena z dlažeb firmy CS Beton.

Na dlažby poskytujeme zajímavé slevy.

Vzorková prodejna Vzorková prodejna

Možnost dodávek veškerého stavebního materiálu za velmi příznivé ceny!!

PROVOZ COVID 19

PRODEJNA  SPOLEČNOSTI BAZÉNPLAST JE Z VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PROZATÍM UZAVŘENA

Vážení zákazníci  a příznivci naší společnosti, jelikož se bodová hodnocení z „PES“ stále drží navysokém čísle, které není ideální, jsme i my z vládních nařízení nuceni s  přechodem do 5 stupně uzavřít naší prodejnu pro maloobchod.

Jsme Vám plně  k dispozici na emailech a telefonních kontaktech. Případné osobní odběry nebo  schůzky je možné uskutečnit pouze po předchozí dohodě.

Děkujeme za  pochopení a pevně věříme, že se situace brzy zlepší a konečně se všichni budeme  moci vrátit k normálnímu a běžnému životu, na který jsme byli zvyklí před  pandemií.

"; }