Bazénplast  
Since 1993

Jelikož korunou většiny staveb, ať se již jedná o stavbu rodinných domků, rekreačních objektů nebo relaxačních zón s bazénem, je zvolení vhodné a do okolí pasující dlažby, vybudovali jsme v našem výrobním areálu vzorkovou dlážděnou plochu.

Velmi nemilá, avšak poměrně častá je skutečnost, že zákazník vybírá dlažbu z katalogu a po pokládce nebo mnohdy již při přebírce dlažeb zjišťuje, že odstíny jsou zcela odlišné od těch na líbivých stranách nabídkových katalogů.

Nenechte se zmást obrázky a přijďte si prohlédnout na venkovní plochu, jaká dlažba by se Vám líbila, jak vypadá v době dešťů i sucha.

V našem areálu jsme pro Vás vystavěli velkou vzorkovou plochu složenou z různých skladem dlažeb. Na vlastní oči se můžete rozhodnout, která dlažba se Vám bude nejvíce hodin do Vaší zahrady tak, aby byl funkční i estetický dojem co nejlepší.

Nabízíme dlažby všech předních českých výrobců. Vzorková plocha je zhotovena z dlažeb firmy CS Beton.

Na dlažby poskytujeme zajímavé slevy.

Vzorková prodejna Vzorková prodejna

Možnost dodávek veškerého stavebního materiálu za velmi příznivé ceny!!

Otevírací doba PO-PÁ (pracovní dny) 8 – 12 a 13 – 16 hodin

Velmi rádi Vás uvítáme v areálu naší firmy k osobním konzultacím.  Termín schůzky si prosím domluvte  na  Vámi vybraný čas předem, abychom si pro Vás mohli vyhranit dostatek  nerušeného času. Naši konzultanti vyjíždí na  jednání, zaměření a konzultace i  mimo  firmu. Sjednáním schůzky eliminujete riziko, že se minete s odborníkem  kompetentním k řešení Vašeho požadavku, nebo  čekání než vyřídíme požadavek  předchozího  zákazníka.

UPOZORNĚNÍ: V naší provozovně  NEPŘIJÍMÁME platební karty

"; }