Bazénplast  
Since 1993

DLW bazény

Individuální bazén zbavuje Vaši fantazii hranic, jelikož my Vám jej vyrobíme v jakémkoliv tvaru a velikosti dle Vašich přání a představ

Předběžnou cenu vyvložkování tvarově jednoduchého bazénu stanovíte vynásobením plochy (m2) x 950,- Kč (jednobarevná verze). Pokud je bazén tvarově náročnější (jiný než obdélník) + schodiště, spočítáme vám cenu samostatně, dle časové náročnosti a prořezu.

Charakteristika, konstrukce a vlastnosti DLW fólie

Výrobce této fólie je na trhu již přes 40 let a za tu dobu vzniklo po celém světě touto technologií spoustu privátních i veřejných realizací bazénů. Folie DLW je vytvořena dvěma na sebe svařenými pásy, mezi kterými je zalisována polyesterová textilní tkaná vložka TREVIRA hochfest,. Tím vzniká 1,5mm silný, textilní vložkou zesílený pás mimořádné pevnosti a velké rozměrové stálosti. Toto je základní pevnostní rozdíl oproti konkurenčním lehkým fóliím.

Fólie je opatřena antibakteriální úpravou pro dlouhodobé skladování, UV-stabilizací a odolností proti chemii v bazénové vodě.

DLW Bazén Ukázka fólií

Montáž

Stavební připravenost

Výhody DLW fólie

Tato technologie má již více než 40 letou tradici, během níž se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Z tohoto materiálu se vyrábějí koupaliště, vnitřní bazény apod. Tato technologie se také používá pro renovaci starých kachlovýc, betonových, plastových a zašlých bazénů.

Nevýhody

Bazén Bazén

PROVOZ COVID 19

PRODEJNA  SPOLEČNOSTI BAZÉNPLAST JE Z VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PROZATÍM UZAVŘENA

Vážení zákazníci  a příznivci naší společnosti, jelikož se bodová hodnocení z „PES“ stále drží navysokém čísle, které není ideální, jsme i my z vládních nařízení nuceni s  přechodem do 5 stupně uzavřít naší prodejnu pro maloobchod.

Jsme Vám plně  k dispozici na emailech a telefonních kontaktech. Případné osobní odběry nebo  schůzky je možné uskutečnit pouze po předchozí dohodě.

Děkujeme za  pochopení a pevně věříme, že se situace brzy zlepší a konečně se všichni budeme  moci vrátit k normálnímu a běžnému životu, na který jsme byli zvyklí před  pandemií.

"; }