Bazénplast  

Bazénplast, s.r.o.
Bělá 98
Mírová pod Kozákovem
Turnov

Tel./fax: 481 313 184
GSM: 720 187 528
GSM: 721 800 369
info@bazenplast.cz

IČ: 03304361
DIČ: CZ03304321

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8-12 a 13-16 hod.

Since 1993 Najdete nás na Facebooku


Naši partneři:
Alukov CS Beton Essox Vagnerpool

Databáze firem:

Ověřená firma ifirmy.cz Bazénplast, s.r.o.

Firemní novinky

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení příznivci naší společnosti,
dovolte nám ještě jednou na sklonku roku 2020 poděkovat Vám za skvělou spolupráci a důvěru v naší společnost v tomto velmi zvláštním roce 2020.

Doba letošního roku nám přinesla neočekávané překážky, přes které jsme se museli společně přenést a všechny zvládnout. Povedlo se to, a to i díky Vašemu přístupu, za který jsme vám velice vděční. Všichni pevně věříme, že rok příští přinese uvolněnější atmosféru a více klidu jak v pracovním tak i osobním životě, bude rokem veselejším a jednodušším.
Přejeme tímto Vám i všem Vašim blízkým především pevné zdraví, radost ze života, spoustu úspěchů v osobním i pracovním životě a zjednodušeně vše dobré.

Užijte si toto pohádkové období, přestože v letošním roce za trochu jiných podmínek, než na které jsme byli v předchozích letech zvyklí, v kruhu rodiny v pohodě a klidu. Načerpejte dostatek pozitivní energie, zkrátka si je užijte jak nejlépe to jenom půjde.

My se na Vás budeme těšit po dovolené a inventurách od 7. ledna 2021!

BAZENPLAST, 21. prosince 2020

 

PROSÍME O REZERVACE SCHŮZEK V NAŠÍ FIRMĚ

Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající pandemii onemocnění COVID19 probíhá provoz v naší firmě v bezpečnostním režimu tak, abychom chránili případnému riziku nákazy jak Vás naše zákazníky, tak naše zaměstnance. Veškeré schůzky a konzultace je třeba uskutečnit na základě předchozí blokaci přesného termínu! Bez blokace tohoto termínu se může stát, že Vaše návštěva bude neúspěšná, jelikož Vám nemusí být k dispozici odborník k řešení Vaší záležitosti.

BAZÉNPLAST, 16. října 2020

 

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení zákazníci, vážení partneři, vážení přátelé,
dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v době od 16. prosince 2019 do 7. ledna 2020 bude v naší firmě probíhat vánoční dovolená a inventury skladů.
Přejeme Vám klidné prožití adventního času, pohádkové vánoce ve společnosti těch, které máte rádi a do roku 2020 nejen úspěšný start, ale štěstí, zdraví a radost v průběhu celého roku.

S přátelským pozdravem
tým společnosti Bazénplast, s. r. o

BAZENPLAST, 28. listopadu 2019

 

TERMÍNY VÝROBY

Dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že momentální výrobní termíny na naše výrobky jsou 8 týdnů od závazného objednání.
Prosím přizpůsobte této skutečnosti Vaše objednávky, abychom Vám nezpůsobili časové prodlevy na Vaší stavbě.

Admin, 06. června 2019

 

DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři a přátelé,
dovolte nám zmínit že v termínu od 22. července do 5. srpna 2019 probíhá v naší firmě celozávodní dovolená.

Admin, 06. června 2019

 

PROVOZ COVID 19

PRODEJNA  SPOLEČNOSTI BAZÉNPLAST JE Z VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PROZATÍM UZAVŘENA

Vážení zákazníci  a příznivci naší společnosti, jelikož se bodová hodnocení z „PES“ stále drží navysokém čísle, které není ideální, jsme i my z vládních nařízení nuceni s  přechodem do 5 stupně uzavřít naší prodejnu pro maloobchod.

Jsme Vám plně  k dispozici na emailech a telefonních kontaktech. Případné osobní odběry nebo  schůzky je možné uskutečnit pouze po předchozí dohodě.

Děkujeme za  pochopení a pevně věříme, že se situace brzy zlepší a konečně se všichni budeme  moci vrátit k normálnímu a běžnému životu, na který jsme byli zvyklí před  pandemií.

"; }