Bazénplast  
Since 1993
Najdete nás na Facebooku

Co o nás řekli naši zákazníci:

Co o nás řekli naši zákazníci na sociální síťi Facebook.

pan Beznoska, Mladá Boleslav

"Jsme naprosto spokojeni a přijeďte se podívat na reál." (červen 2017)

Realizované bazény

pan Švejdar, Stračov

"K hodnocení - asi zbytečně bych to dlouho popisoval - prostě je to za 1* !!!!! děkuji."

Realizované bazény

pan Houda, Pelešany

"S bazénem jsme moc spokojeni. Fotky jsou horší kvality, jsou foceny telefonem. Léto bychom bez bazénu asi nevydrželi. :-)"

Realizované bazény

pan Tůma, Bakov nad Jizerou

"Moc děkujeme za skvělý bazén, který je neustále v letním zápřahu plně obsazen. Funguje bez jediné závady tak jak má a jsme maximálně spokojení."

Realizované bazény

Aleš Mikula, Trutnov

"Od instalace slouží bazén k plné spokojenosti."

Realizované bazény

Nyplovi, Stará Paka

"Bazén se zastřešením vypadá výborně. Děkujeme za skvělou práci a ozveme se na jaře až se rozhodneme pro nějaké čerpadlo, popř. slanou vodu a nebo chlorátor. Nyní zazimujeme a budeme konečně odpočívat, manžel toho má už docela dost. Vše fungovalo bez problémů o opravdu Vaši firmu chválíme, že poskytuje výborné služby."

Realizované bazény

Jaroslav Mašek, Přepeře

"Použití první rok a s Bazénplast Bělá jsem velice spokojen při jakémkoliv problému ihned firma spolupracuje a hledá způsob nápravy a s bazénem jsem taky velice spokojen což ukazuje foto s přáteli:-)"

Realizované bazény

paní Tomanová, Dneboh

"Bazén je umístěn v obci Dneboh poblíž M.Hradiště. Užíváme si ho naplno, je to bezva nápad, i když k realizaci se vším všudy došlo až letos v červenci, ale zato jsme v něm několikrát denně. Ranní rozcvička, odpolední kávička,... Zastřešení bylo drahé, ale “peníze budou a my nebudem“ a s ním je to opravdu komfort, chrání před větrem i prudkým sluncem. Otevíráme na obě strany podle potřeby. Jsme rádi, že ho máme v této podobě. Se službami firmy jsme spokojeni."

Realizované bazény

paní Kodriková, Bakov nad Jizerou

"Bazén je umístěn v Bakově nad Jizerou. Montáž se uskutečnila začátkem prázdnin a letošní léto jsme ho opravdu skvěle a hodně využili i díky zastřešení, které je super. Moc děkujeme firmě za bezva přístup."

Realizované bazény

paní Marková, Modřišice

"Bazén se nachází v Modřišicích u Turnova. Se vší spokojeností jej využíváme již druhou sezonu. Jelikož jsme naprostí laici, co se týče údržby bazénu, nejvíce si pochvalujeme automatickou dávkovací stanici ph+chlor. Určitě doporučujeme do automatiky investovat."

Realizované bazény

PROVOZ COVID 19

PRODEJNA  SPOLEČNOSTI BAZÉNPLAST JE Z VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PROZATÍM UZAVŘENA

Vážení zákazníci  a příznivci naší společnosti, jelikož se bodová hodnocení z „PES“ stále drží navysokém čísle, které není ideální, jsme i my z vládních nařízení nuceni s  přechodem do 5 stupně uzavřít naší prodejnu pro maloobchod.

Jsme Vám plně  k dispozici na emailech a telefonních kontaktech. Případné osobní odběry nebo  schůzky je možné uskutečnit pouze po předchozí dohodě.

Děkujeme za  pochopení a pevně věříme, že se situace brzy zlepší a konečně se všichni budeme  moci vrátit k normálnímu a běžnému životu, na který jsme byli zvyklí před  pandemií.

"; }